Avaleht / Uudised

Tudengitegu 2020

30.06.2020


Taas on hea meel välja hõigata konkurss "Tudengitegu 2020". 

Eesti Karjäärinõustajate Ühing (KNÜ) tunnustab kolmandat aastat parimaid karjäärivaldkonna tudengitöid. Konkursi eesmärk on esile tuua ja tunnustada karjääriteemasid käsitlevaid uurimistöid, vahendada värskeid teoreetilisi teadmisi ning arendada tudengite ja praktikute koostööd.  

Kandideerimine TUDENGITEGU 2020 konkursile on alanud! Ootame 2019./2020. aasta lõpetajate poolt kaitstud karjäärivaldkonna lõputöid. 

Töö esitamiseks palume täita kandideerimisvormi. 

Kandideerimine on avatud kuni 31. augustini 2020

Tööde puhul hinnatakse:

  • uuenduslikkust,
  • kasutegurit,
  • rakendatavust,
  • panust valdkonna arendamisse.

Hindamiskriteeriumite täpsemad kirjeldused leiab kandideerimisvormist ning KNÜ kodulehelt "Tudengitegu" rubriigist. 

Kui tead kedagi KNÜ tudengitegu tiitli väärilist, siis soovita tal kindlasti osaleda! 

Parimaid töid tutvustatakse aasta lõpus toimuval tunnustamisüritusel, kus kuulutatakse välja konkursi võitjad. Tutvu varasemate aastate tudengitegu töödega KNÜ kodulehel. 

Eesti Karjäärinõustajate Ühing (KNÜ) on karjäärispetsialiste ja karjääriteenuste arendamisest huvitatud inimesi ühendav organisatsioon, mis seisab oma liikmete ametialaste huvide eest, väärtustab karjäärispetsialisti elukutset, korraldab täiendõpet, loob ja levitab karjäärispetsialistidele nende tööks vajalikke materjale, osaleb Eesti karjääriteenuste arendamises ning on karjäärispetsialistidele kutset andev organisatsioon. 

Lisainfo:

KNÜ tudengitegu töörühm 

tudengitegu@kny.ee

Tagasi
Tudengitegu 2020
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks