Menüü

Avaleht / Uudised

Tööinspektsioon annab nõu, kuidas tööd ohutumalt korraldada

18.03.2020


Tööinspektsiooni infotelefonile 640 6000 on oodatud helistama nii töötajad kui tööandjad, kellel on küsimusi seoses töökeskkonna koroonaviiruse vastu ohutumaks muutmisega. 

Tööinspektsiooni infotelefonile helistamiste arv on viimastel päevadel kordades kasvanud. Küsitakse valdavalt töösuhete kohta eriolukorras. Korduma kippuvad küsimused on kogutud kokku Tööelu portaalis https://www.tooelu.ee/et/uudised/2552/kogu-info-siit-koroonaviirus-ja-tooelu 

Palju on ka murekõnesid töökeskkonna kohta. Kutsume tööandjaid kontakti võtma, kui vajate nõu, kuidas muuta töökeskkonda viiruse vastu ohutumaks nii, et ka tavapärane tööohutus ei saaks kannatada. Rõhutame, et tegemist on konsultatsiooniga, mitte töökeskkonna kontrolliga. Meie soov on anda nõu, et töökeskkond oleks ohutu ja töötajate tervis hoitud. Samuti on oodatud töötajate kõned küsimustega, kuidas nad ise saavad kaasa aidata töökeskkonna ohutumaks muutmisele. 

Tööinspektsiooni poole saab pöörduda helistades 640 6000, skaibiga  ’Tööinspektsiooni nõustamisjurist’ või kirjutades jurist@ti.ee 

Vaata ka:

Tagasi
Tööinspektsioon annab nõu, kuidas tööd ohutumalt korraldada
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks