Avaleht / Uudised

„EU-OSHA on edulugu“, sõnab Euroopa tööhõive ja sotsiaalõiguste volinik.

23.01.2020


Pidevalt muutuv töömaailm põhjustab uusi töötajate ohutuse ja tervise riske ning me peame vahetama teavet ja jagama häid tavu äriühingute ja liikmesriikide vahel, et jõuda ettevõtete, keskuste ja kohalike tehasteni. Videosõnumis EU-OSHA-le tunnustab Euroopa tööhõive ja sotsiaalõiguste volinik Nicolas Schmit  ameti panust ettevõtete võimestamisel veebipõhiste riskijuhtimisvahenditega ning Euroopa Komisjoni abistamisel uute ja tekkivate riskide ennetamises. Ta rõhutab ka meie koordinatsioonikeskuste võrgustiku tõhusust teabe levitamisel ning töötervishoiu ja -ohutuse edendamisel riiklikul tasandil.

Schmit märgib, et amet peab olema sellise tegevuse eesliinil, millega teadvustatakse Euroopa töökohtade tuleviku probleeme, nt digitaliseerimise mõju, töötajate vananemine ja uued töövormid.

EU-OSHA edastab tervitused volinik Schmitile seoses tema uue mandaadi algusega Euroopa standardi kaitsjana tööohutuse ja töötervishoiu valdkonnas ning on tänulik tema tunnustuse eest ameti tööle viimasel 25 aastal.

Euroopa tööhõive ja sotsiaalõiguste volinik Nicolas Schmit: videosõnum EU-OSHA-le:

Artikkel ilmus EU-OSHA lehel.

Tagasi
„EU-OSHA on edulugu“, sõnab Euroopa tööhõive ja sotsiaalõiguste volinik.
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks