Avaleht / Uudised

Töökeskkonnaspetsialist, tule koolitusele!

12.09.2019


Tööinspektsioon korraldab töökeskkonna ohutusega tegelevatele töötajatele koolituse, mille käigus saab omandada ja ka täiendada oma teadmisi töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas.

Kus? Koolitus toimub kahel päeval, 25. - 26.09 aadressil Teaduspargi 6/1, Tallinn
Millal? Koolituspäevad kestavad kell 9-16.30 ning sisaldavad kohvipause ja lõunasööke.
Kellele? Tallinna koolitus on mõeldud teenindusettevõtete töökeskkonnaspetsialistidele, täiendamaks oma teadmisi töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas. Koolitusele on oodatud ka alustavad töökeskkonnaspetsialistid, kes soovivad saada algteadmisi töökeskkonna valdkonnas.
Koolitused toimuvad ka Tartus, Pärnus, Rakveres ning Narvas (vene keeles), nende koolituste kohta edastame info peatselt.
Koolituse teemad
Koolitusel käsitleme kõike töökeskkonna korraldusega seotut - töökeskkonna üldine juhtimine, töötajate juhendamine ja väljaõpe, esmaabi, tervisekontroll, riskianalüüsi läbiviimine ning sealhulgas põgus ülevaade ka füüsikalistest, keemilistest, füsioloogilistest, bioloogilistest ja psühhosotsiaalstest ohuteguritest, isikukaitsevahendite valimine ning töö- ja puhkeaja korraldus. Tähelepanuta ei jää ka tööõnnetuste ja kutsehaiguste uurimine.
Koolituse lõpetamine
Koolituse lõpetamise eelduseks on teadmiste kontrolli läbimine.
Koolitus on kõigile huvilistele tasuta.
Tööinspektsiooni koolitusi finantseerib Euroopa Sotsiaalfond ning need on osalejatele tasuta.

Registreeruda saab kuni 23.09.2019 või senikaua, kuni kohti jätkub. Registreerumiseks vajuta siia või https://www.ti.ee/est/teavitustegevus-statistika/teavitustegevus/uritused/teavitusuritused/

Foto: Pixabay

Tagasi
Töökeskkonnaspetsialist, tule koolitusele!
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks