Avaleht / Tööandjale / Töötamist toetavad tegevused / Peresõbralik tööandja / Peresõbraliku tööandja märgis

Peresõbraliku tööandja märgis

Viimati uuendatud: 20.02.2019


Peresõbraliku tööandja märgise programm

Pere- ja töötajasõbralikke tööandjaid on Eestis tunnustatud juba alates 2000. aastate algusest. Need on organisatsioonid, kes väärtustavad oma töötajaid ning panustavad peresõbralikku töökultuuri ja peavad oluliseks töö ja pereelu tasakaalu.

2016. aastal alustati peresõbraliku tööandja märgise programmi rakendamist, mille eesmärk on aidata kaasa peresõbralike väärtuste juurutamisele organisatsioonides. Programmi aitab juhtida avalikkuse tähelepanu sellele, kui oluline roll on peresõbralikul töökeskkonnal nii töötulemustele kui töötaja eraelule. Märgise saamine on tunnustus tööandjale ning aitab teha tarku valikuid ka töötajatel, kes peavad oluliseks peresõbralikke väärtuseid.

Kas Teie organisatsioon on peresõbralik tööandja? Uurige välja esialgne hinnang oma organisatsiooni peresõbralikkuse kohta küsimustiku abil, mida võib täita nii tööandja esindaja kui töötaja. Täida küsimustik siin.

Miks on oluline olla peresõbralik tööandja?

Esmalt mõeldakse töö, pere- ja eraelu ühitamisest rääkides automaatselt väikeste lastega töötajatele, kuid teema võib olla sama oluline ka teiste töötajate jaoks. Tööandjal tasuks vaadata oma töötajaid terve nende elu perspektiivis, mõistes ja toetades konkreetse eluetapi tugevusi ja väljakutseid. Peresõbralike põhimõtete järgimine aitab töötajatel elada tasakaalukamalt, tuues kaasa positiivset mõju nii tööajatele kui tööandjatele.

langeb.png

Paljud positiivsed näitajad tõusevad

Külastusi 74119, sellel kuul 74119

Küsimused ja vastused

  • Kui kaua peresõbraliku tööandja märgise taotlemine aega võtab?
  • Missugused tööandjad saavad peresõbraliku märgise konkursil kandideerida?
  • Kuidas peresõbraliku tööandja märgist taotleda saab?
  • Vaata kõiki küsimusi

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks