Avaleht / Sündmused

Võrdse kohtlemise ABC

Koolitusel osalenu saab ülevaate võrdse kohtlemise teemat puudutavatest Eesti seadustest ning mõistab, millised kohustused ja võimalused ühel organisatsioonil neist tulenevalt on. Lisaks avab koolitus mitmekesisuse juhtimise ja võrdse kohtlemise puutepunkte ning pakub nii teoreetilisi kui praktilisi teadmisi nende teemadega asjatundlikuks tegelemiseks. Koolituse sihtgrupiks on erinevate astmete juhid, personalitöötajad, juristid või muud valdkondlikud spetsialistid, kes kas juba tegelevad oma organisatsioonis mitmekesisust puudutavate teemadega või on astumas valdkonnas alles esimesi samme.

Koolituse ajakava:

10.00 – 10.30 registreerimine ja kohvipaus

10.30 – 12.00 Võrdse kohtlemise põhimõte Eesti seadustes. Arutame praktilisi kaasusi nii grupis kui üheskoos.

12.00 – 12.30 toekas kohvipaus

12.30 – 14.00 Võrdse kohtlemise ja mitmekesisuse juhtimise seosed, valdkonna teoreetilised ja praktilised arengud nii Euroopas kui mujal. Head näited erinevatest ettevõtetest ja organisatsioonidest. Praktiline kaasamisharjutus grupis.

Koolituse viib läbi Kelly Grossthal, kes veab täna Eesti Inimõiguste Keskuses strateegilise hagelemise valdkonda. Varasemalt koordineeris ta kuus aastat Eesti mitmekesisuse kokkuleppe ja selle võrgustiku tegevusi.

Eelkõige on oodatud mitmekesise tööandja märgise “Austame erinevusi” saanud või märgist taotlevad organisatsioonid ning mitmekesisuse kokkuleppe liikmed. Vabade kohtade olemasolul pääsevad koolitusele ka teiste organisatsioonide esindajad. Kohtade arv on piiratud!

Koolitus on tasuta ja toimub Metropol hotelli konverentsikeskuses (Roseni 13).

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks