Avaleht / Sündmused

Töökeskkonnaspetsialistide koolitus Narvas (vene keeles)

Toimumisaeg: 30.-31.10.2019 kell 9.00-16.30

Toimumiskoht: Tartu Ülikooli Narva Kolledž, Raekoja plats 2, Narva

Korraldaja: Tööinspektsioon

Koolitus on mõeldud eelkõige töökeskkonnaspetsialistidele, täiendamaks oma teadmisi töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas. Koolitusele on oodatud ka alustavad töökeskkonnaspetsialistid, kes soovivad saada algteadmisi töökeskkonna valdkonnas.

Koolitusel käsitleme kõike töökeskkonna korraldusega seotut - töökeskkonna üldine juhtimine, töötajate juhendamine ja väljaõpe, esmaabi, tervisekontroll, riskianalüüsi läbiviimine ning sealhulgas põgus ülevaade ka füüsikalistest, keemilistest, füsioloogilistest, bioloogilistest ja psühhosotsiaalstest ohuteguritest, isikukaitsevahendite valimine ning töö- ja puhkeaja korraldus. Tähelepanuta ei jää ka tööõnnetuste ja kutsehaiguste uurimine.

Koolitus viiakse läbi vene keeles.

Koolituse lõpetamise eelduseks on teadmiste kontrolli läbimine. 

Vajalik eelnev registreerumine.

Tööinspektsiooni teavitusüritusi korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel ja need on osalejatele tasuta.

 

Lisainformatsioon:

Kaja Tamm

Teabe peaspetsialist

kaja.tamm@ti.ee

5699 2324

 

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks