Avaleht / Sündmused

Ohtlikud ained töökeskkonnas (Tartu)

Seekordne infopäev püüab olla võimalikult praktiline. Teeme koos läbi ohtliku kemikaali riskide hindamise nii, nagu see päriselt olema peaks. Vaatame kolme erineva kemikaali riskide hindamist - ehk on siis tulevikus ka teiste ohtlike kemikaalide riskide hindamine kergem, sest kõige paremini õpime just ise läbi tehes.

Seminar on tasuta.

30. augustil Tartus 11-14 Aparaaditehas, Elutoa ruum.

Päevakava:

11 kogunemine, kohv, kerge eine

11.30 Avasõnad

11.35 Ettekanne – mis on ohtlik kemikaal

12.05 Ettekanne – kemikaali riskide hindamine

12.30 Ohtlike kemikaalide riskianalüüsi koostamine

12.45 Rühmatöö

13.00-13.45 Arutelu; ideaalse riskianalüüsi koostamine

13.45 Lõpusõnad

14 – Kerge lõuna

24. aprillil 2018 algas algas Euroopa Tööohutuse ja Tervishoiu Agentuuri juhtimisel kaheaastane teavitus-ja koostööprojekt pööramaks tähelepanu ohtlikele ainetele töökeskkonnas. Eestis on erilise tähelepanu all kantserogeenid, mis põhjustavad enamiku surmaga lõppevatest kutsehaigustest Euroopa Liidust.

Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri (EU-OSHA) teavitus- ja koostööprojekt toimub üheaegselt enam kui 30 riigis. Teavitustöö eesmärgiks on juhtida tähelepanu töökeskkonnas peituvatele ohtlike ainetega seotud riskidele. Lisainfo kampaania kohta: www.healthy-workplaces.eu/et

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks