Avaleht / Sündmused

Ohtlikud ained töökeskkonnas (Tallinn)

Seekordne infopäev püüab olla võimalikult praktiline. Teeme koos läbi ohtliku kemikaali riskide hindamise nii, nagu see päriselt olema peaks. Vaatame kolme erineva kemikaali riskide hindamist - ehk on siis tulevikus ka teiste ohtlike kemikaalide riskide hindamine kergem, sest kõige paremini õpime just ise läbi tehes.

Seminar on tasuta.

29. augustil Tallinnas 13-16 Balti jaama seminariruumis. NB Grupp on täis!

Päevakava:

13 kogunemine, kohv, kerge eine

13.30 Avasõnad

13.35 Ettekanne – mis on ohtlik kemikaal

14.05 Ettekanne – kemikaali riskide hindamine

14.30 Ohtlike kemikaalide riskianalüüsi koostamine

14.45 Rühmatöö

15.00-15.45 Arutelu; ideaalse riskianalüüsi koostamine

15.45 Lõpusõnad

24. aprillil 2018 algas algas Euroopa Tööohutuse ja Tervishoiu Agentuuri juhtimisel kaheaastane teavitus-ja koostööprojekt pööramaks tähelepanu ohtlikele ainetele töökeskkonnas. Eestis on erilise tähelepanu all kantserogeenid, mis põhjustavad enamiku surmaga lõppevatest kutsehaigustest Euroopa Liidust.

Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri (EU-OSHA) teavitus- ja koostööprojekt toimub üheaegselt enam kui 30 riigis. Teavitustöö eesmärgiks on juhtida tähelepanu töökeskkonnas peituvatele ohtlike ainetega seotud riskidele. Lisainfo kampaania kohta: www.healthy-workplaces.eu/et

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks