Avaleht / EU-OSHA / Kampaania "Vähem stressi" 2014-2015 / "Vähem stressi" seminarid

"Vähem stressi" seminarid

Tööinspektsioon koostöös Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri Eesti koordinatsioonikeskusega korraldab 2014. aasta juunis Tartus, Pärnus ja Jõhvis töökeskkonnaspetsialistidele ja teistele töötervishoiu huvilistele suunatud tasuta seminari teemal „Vähem stressi“.

Seminaridel käsitletakse tööstressi olemust, probleemi ulatust, tekkepõhjuseid ja ennetamise võimalusi. Kõikidel seminaridel  keskendutakse peamiselt kahele fookusele - tööalased suhted ning töö ja pereelu ühildamine.  Seminaril räägitakse, kuidas ennetada ja ära tunda tööalastest suhetest (nii töötajate vahelised suhted kui ka klientidega suhtlemine) ning töö- ja pereelu ühitamisest tekkinud stressoreid. Samuti tutvustatakse häid tavasid, mida reaalselt on ettevõtetes tehtud psühhosotsiaalsete ohutegurite vältimiseks. Seminari tulemusena võiks iga üks saada oskuseid ja teadmiseid sellest, mida saavad nii tööandja kui töötaja tööl ära teha selleks, et suhted töökaaslaste ja klientidega oleksid positiivsed ja heaolu soodustavad.

Seminari teises pooles tutvustatakse uut mängulist töövahendit, mis on mõeldud töötajate töökeskkonna-, töötervishoiu- ja tööohutusalaste teadmiste parandamiseks ja organisatsiooni töökeskkonna arendamiseks. Tegemist on uuendusliku töötajate kaasamisel ja aruteludel põhineva vahendiga, mis võimaldab parandada aktiivse osaluse ja meeskonnatöö abil töötajate teadmisi neid ümbritsevast töökeskkonnast ja tuvastada oma organisatsiooni töökeskkonna arendamisvõimalusi. Töövahend on universaalne, sobides kasutamiseks kõikidele organisatsioonidele, olenemata suurusest ja tegevusalast. Töövahend on elektrooniliselt kättesaadav ka Tööelu portaalist.

Külastusi 4799, sellel kuul 4799

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks