Avaleht / EU-OSHA / Kampaania "Vähem stressi" 2014-2015 / Töökeskkonna filmiõhtu 2015

Töökeskkonna filmiõhtu 2015

5. novembril 16.30-18.50 viis Tööinspektsioon kinos Artis (Estonia pst 9, Tallinn) teistkordselt läbi töökeskkonna filmiõhtu.

Filmiõhtut alustas Mari-Liis Ivask sissejuhatava ettekandega, mis selgitas lahti psühhosotsiaalseid ohutegureid (Mida inimesed tahavad?; Kuidas leida kompromiss organisatsiooni ja inimese vajaduste vahel?; Mis on tööstress?; Mis motiveerib tööandjaid psühhosotsiaalse töökeskkonnaga tegelema?; riskianalüüsi vajalikkus ja kasulikkus).

Peale loengut näidati katkendeid filmist „Vendanges” (tõlkes "Saak"). Film saavutas 2014. aastal Leipzigi rahvusvahelisel dokumentaal- ja animafilmide festivalil parima tööteemalise dokumentaalfilmi auhinna. Linateos pakub sissevaadet viinamarjakorjajate igapäevaellu, mis võib nii mõnigi kord olla väga raske ning isegi ohtlik. Katkendite vahel arutleti nähtu üle ning kuidas oleks saanud psühhosotsiaalseid olukordi vältida või vähendada.

Filmiõhtul osalesid töökeskkonnaspetsialistid ja teised töötervishoiu huvilised, kes oma töökohal puutuvad kokku psühhosotsiaalsete ohutegurite riskihindamisega. Filmiõhtul osales 36 inimest.

Lisainfot filmifestivali ja võidutöö kohta leiab Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri kodulehelt.

Laadi alla ka Mari-Liis Ivaski ettekanne "Psühhosotsiaalsed ohutegurid"

__thumb_-2-DSC_0295.JPG __thumb_-2-DSC_0303.JPG __thumb_-2-DSC_0298.JPG 

__thumb_-2-DSC_0312.JPG __thumb_-2-DSC_0307.JPG

 

Külastusi 3692, sellel kuul 3692

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks