Avaleht / EU-OSHA / Kampaania "Vähem stressi" 2014-2015 / Töökeskkonna filmiõhtu 2014

Töökeskkonna filmiõhtu 2014

22. oktoobril toimus kinos Artis Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri (EU-OSHA) kampaania ”Vähem stressi” raames Töökeskkonna filmiõhtu.

Filmiõhtul näidati katkendeid filmist „C(us)todians” ning toimus arutelu psühhosotsiaalsete ohutegurite teemal ‒ mida need endast kujutavad ning kuidas neid märgata. Film „C(us)todians” ehk "Hooldaja" on 2013. aastal Leipzigi rahvusvahelisel dokumentaal- ja animafilmide festivalil pärjatud parima tööteemalise dokumentaalfilmi auhinnaga, mis jutustab valvuri igapäevaelust Brasiilia vanglas, tuues esile seal keerulises töökeskkonnas esinevaid psühhosotsiaalseid riske.

Filmiõhtu lektoriks ning arutelude läbiviijaks oli psühholoogia lektor Piret Einpaul.

Täpsemat informatsiooni Tervislike töökohtade filmiauhinna kohta leiate: https://osha.europa.eu/en/competitions/hw_film_award_2013

Kampaania kohta leiab rohkem infot Tööelu portaalist http://tooelu.ee/et/eu-osha/Kampaania-Vahem-stressi-2014-2015 ja kampaania ametlikult kodulehelt http://www.healthy-workplaces.eu/et  

Külastusi 4110, sellel kuul 4110

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks