Avaleht / EU-OSHA / Kampaania "Vähem stressi" 2014-2015 / Hea Tava auhind 2014-2015

Hea Tava auhind 2014-2015

2014.–2015. aasta Hea Tava auhinna konkursi eesmärk on tõsta esile parimaid näiteid tööstressi ja psühhosotsiaalseid riske aktiivselt vähendavatest ettevõtetest ning organisatsioonidest. Võitjaks valitakse see, kes näitab psühhosotsiaalsete riskide vähendamisel üles suurt pühendumist ja j aon eeskujuks ka teistele organisatsioonidele. Otsitakse parimaid näiteid ettevõtetest ja organisatsioonidest, kes hindavad, kõrvaldavad või vähendavad tööalaseid psühhosotsiaalseid riske ja stressi töökohal.

Kandidaate võivad esitada kõik Euroopa tööandjad ja töötajad. Üle-euroopalise konkursi võitjad saavad auhinna kätte 2015.aasta kevadel toimuval tseremoonial, kus tunnustatakse kõigi osalenute saavutusi.

Auhind antakse üle nii juhtkonna kui ka töötajate esindajale. Juhtkonna ja töötajate väljapaistvat panust tutvustatakse eraldi väljaandes, mida levitatakse kõikjal Euroopas, ning reklaamitakse EU-OSHA veebilehel.

Hea tava auhinna konkurssi koordineerib liikmesriikide tasandil EU-OSHA koordinatsioonikeskuste võrgustik , mis Eestis asub Tööinspektsiooni haldusalas. Eestis on kandideerimise tähtajaks 1. oktoober 2014 ning lisainfot saab Eesti koordinatsioonikeskuse juhilt Kristel Plangilt (kristel.plangi@ti.ee). Iga ettevõte, kes soovib osaleda, peaks läbi lugema Hea Tava juhendi ning seejärel täitma põhjalikult Hea Tava vormi. Täidetud vorm tuleb edastada Eesti EU-OSHA koordinatsioonikeskusele hiljemalt 1. oktoobriks. Ankeet on inglise keelne ning sinna peaks lisama ka erinevaid illustreerivaid näiteid, graafikuid, pilte, mis head tava võimalikult ilmekalt esile tooksid.

Esmalt hinnatakse kandidaate riikide tasandil. Riikide võitjad suunatakse aga üle-euroopalisele konkursile, kus valitakse üldvõitjad.

Rahvusvahelised ja üle-euroopalised organisatsioonid ning tervislike töökohtade kampaania ametlikud partnerid võivad esitada kandidatuuri otse EU-OSHA-le. Lisateavet hea tava auhindade konkursil osalemiseks Euroopa tasandil saab e-posti aadressil gpa@healthy-workplaces.eu.

Külastusi 4320, sellel kuul 4320

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks