Avaleht / Tööandjale / Töötamist toetavad tegevused / Peresõbralik tööandja / Peresõbraliku tööandja märgis

Osale konkursil

Viimati uuendatud: 17.10.2019


1. novembril 2019 avatakse uus Peresõbaliku tööandja märgise kandideerimisvoor. Sel aastal pääseb programmi ligikaudu 30 tööandjat, kes valitakse välja nende hulgast, kes on täitnud kandideerimisankeedi.

Kandideerimisankeet koosneb kolmest osast ning selle täitmiseks tuleb sisse logida Facebook-i, Linkedin-i või e-maili kontoga. Ankeedi täitmisel soovitame olla väga põhjalik, sest mida rohkem infot esitatakse, seda vähem on hiljem vaja lisainfot küsida.

Kandideerimisankeedi esimeses osas tuleb välja tuua tööandja kohta käiv põhiinfo: valdkond ja sektor, kus tegutsetakse, töötajate arv, kontaktandmed jms.

Teiseks tuleb kandideerival tööandjal hinnata hetkel organisatsioonis valitsevat peresõbralikkuse taset. Hinnangu andmiseks on ankeedis toodud väited ning kandidaat peab hindama, millised ankeedis toodud meetmetest organisatsioonis rakendatud on.

Kolmandaks tuleb kirjutada motivatsioonikiri (1 A4 või 500 sõna). Selleks tuleb kirjeldada tööandja programmis osalemise motivatsiooni ning hinnata programmis osalemisest tulenevat mõju nii tööandjale kui ka laiemalt ühiskonnale. Lisaks on vaja selgelt väljendada valmisolekut programmis lõpuni osaleda.

Tööandjad saavad konkursil osalemiseks esitada oma kandideerimisankeedi kuni 31. jaanuarini 2020. Esitatud ankeedid on konfidentsiaalsed. Ankeetide hindamine ja otsustamine programmi pääsevate organisatsioonide üle toimub veebruaris 2020!

Teie täiendavatele küsimustele vastab Civitta Eesti AS koordinaator Marge Laansoo: marge.laansoo@civitta.ee.

Külastusi 12939, sellel kuul 12939

Küsimused ja vastused

  • Kui kaua peresõbraliku tööandja märgise taotlemine aega võtab?
  • Missugused tööandjad saavad peresõbraliku märgise konkursil kandideerida?
  • Kuidas peresõbraliku tööandja märgist taotleda saab?
  • Vaata kõiki küsimusi

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks