Avaleht / Tööandjale / Töötamist toetavad tegevused / Peresõbralik tööandja / Peresõbraliku tööandja märgis

Osale konkursil

Viimati uuendatud: 08.01.2020


1. novembril 2019 avanes uus peresõbraliku tööandja märgise kandideerimisvoor. Sel aastal pääseb programmi ligi 30 tööandjat, kes valitakse välja kandideerimisankeedi täitnute hulgast.

Kuidas täita kandideerimisankeeti?

Kandideerimisankeet koosneb kolmest osast ning selle täitmiseks tuleb sisse logida Facebooki, Linkedini või e-maili kontoga. Ankeedi täitmisel soovitame olla väga põhjalik, sest mida rohkem infot esitad, seda vähem on hiljem vaja lisainfot küsida.

  1. Kandideerimisankeedi esimeses osas tuuakse välja tööandja kohta käiv põhiinfo: tegevusvaldkond ja -sektor, töötajate arv, kontaktandmed ja teised organisatsiooni põhiandmed.
  2. Teiseks hindab tööandja ise hetkel organisatsioonis valitsevat peresõbralikkuse taset. Hinnangu andmiseks on ankeedis toodud väited ning kandidaadil tuleb hinnata, milliseid neist organisatsioonis rakendatakse. 
  3. Ankeedi kolmandas osas koostatakse motivatsioonikiri (1 A4 või 500 sõna), kus kirjeldatakse, miks tööandja soovib programmis osaleda ja milline on tema hinnangul programmis osalemise mõju nii töötandjale endale kui ka ühiskonnas laiemalt. Lisaks tuleb väljendada valmisolekut minna programmiga lõpuni. 

Millal on kandideerimistähtaeg? 

Tööandjad saavad konkursil osalemiseks esitada oma kandideerimisankeedi kuni 31. jaanuarini 2020. Esitatud ankeedid on konfidentsiaalsed. Ankeete hinnatakse ja programmi pääsejad tehakse teatavaks veebruaris 2020!

Teie täiendavatele küsimustele vastab Civitta Eesti AS koordinaator Marge Laansoo: marge.laansoo@civitta.eeTema käest on võimalik küsida ka ingliskeelset ankeeti.

Külastusi 13979, sellel kuul 13979

Küsimused ja vastused

  • Kui kaua peresõbraliku tööandja märgise taotlemine aega võtab?
  • Missugused tööandjad saavad peresõbraliku märgise konkursil kandideerida?
  • Kuidas peresõbraliku tööandja märgist taotleda saab?
  • Vaata kõiki küsimusi

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks