Menüü

Avaleht / Tööandjale / Töötamist toetavad tegevused / Peresõbralik tööandja / Peresõbraliku tööandja märgis

Meetmete ideepank

Viimati uuendatud: 17.12.2019


Peresõbraliku tööandja märgise mudel sisaldab 153 erinevat meedet ning selles on 13 kategooriat. Iga tööandja peab programmis osalemiseks ja tulemuste saavutamiseks fikseerima kindla arvu kategooriaid, mille tase viiakse programmi kestel taotletavale kuld, hõbe või pronks tasemele. Seal hulgas tuleb valida 3 kohustuslikku kategooriat, milleks on tööaeg, info liikumine ja suhtlemiskliima.

Kuldtaseme saavutamiseks peab organisatsioon saavutama seitsmes kategoorias (s.h kohustuslikes kategooriates) kuldtaseme, lisaks tuleb kolmes vabalt valitud kategoorias saavutada vähemalt hõbetase.

Hõbetaseme saavutamiseks peab organisatsioon saavutama seitsmes kategoorias (s.h kohustuslikes kategooriates) hõbetaseme, lisaks tuleb kolmes  vabalt valitud kategoorias saavutada vähemalt pronkstase.

Pronkstaseme saavutamiseks peab organisatsioon saavutama seitsmes kategoorias (s.h kohustuslikes kategooriates) pronkstaseme.

Kui organisatsioon on rahul eelhindamisel saavutatud tasemega (nt hõbetase), peab ta lõppmärgise saavutamiseks viima kolm kategooriat järgmisele tasemele (pronksilt hõbetasemele või hõbedalt kuldtasemele).

 

Külastusi 8605, sellel kuul 8605

Küsimused ja vastused

  • Kui kaua peresõbraliku tööandja märgise taotlemine aega võtab?
  • Missugused tööandjad saavad peresõbraliku märgise konkursil kandideerida?
  • Kuidas peresõbraliku tööandja märgist taotleda saab?
  • Vaata kõiki küsimusi

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks