Avaleht / Tööandjale / Töötamist toetavad tegevused / Peresõbralik tööandja / Peresõbraliku tööandja märgis

Meetmete ideepank

Viimati uuendatud: 20.02.2019


Peresõbraliku tööandja märgise mudel sisaldab 153 erinevat meedet. Mudelis on kokku 13 erinevat kategooriat. Iga tööandja peab programmis osalemiseks ja tulemuste saavutamiseks fikseerima kindla arvu kategooriaid, mille tase viiakse programmis osalemise jooksul lõpphindamisel taotletavale tasemele. Seal hulgas tuleb valida 3 kohustuslikku kategooriat, milleks on: tööaeg, info liikumine ja suhtlemiskliima.

Selleks, et saavutada kuldtase, peab organisatsioon saavutama 7 kategoorias (s.h kohustuslikes kategooriates) kuldtaseme, lisaks tuleb 3-s vabalt valitud kategoorias saavutada vähemalt hõbetase.

Selleks, et saavutada hõbetase, peab organisatsioon saavutama 7 kategoorias (s.h kohustuslikes kategooriates) hõbetaseme, lisaks tuleb 3-s vabalt valitud kategoorias saavutada vähemalt pronkstase.

Selleks, et saavutada pronkstase, peab organisatsioon saavutama 7 kategoorias (s.h kohustuslikes kategooriates) pronkstaseme.

Kui organisatsioon on rahul eelhindamisel saavutatud tasemega (nt hõbetasemega), peab ta lõppmärgise saavutamiseks viima kolm kategooriat järgmisele tasemele (pronksilt hõbetasemele või hõbedalt kullatasemele).

 

Külastusi 6117, sellel kuul 6117

Küsimused ja vastused

  • Kui kaua peresõbraliku tööandja märgise taotlemine aega võtab?
  • Missugused tööandjad saavad peresõbraliku märgise konkursil kandideerida?
  • Kuidas peresõbraliku tööandja märgist taotleda saab?
  • Vaata kõiki küsimusi

Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks