Avaleht / Uudised

Töötervishoiu õppematerjali on võimalik leida ülemaailmsest andmebaasist

12.12.2012Töötervishoiule pühendatud hariv veebileht workershealtheducation.org pakub ülemaailmset tööohutuse ja -tervishoiu õppematerjalide andmebaasi.

Veebilehele on koondatud internetis kättesaadavad mittetulundusühenduste õppematerjalid, mida pakutakse tasuta või väikese tasu eest. Foorumis saab küsida teistelt osalejatelt konkreetset nõu ning jagada koolitusmaterjale, kogemusi, projekte ja programme. Kõik on oodatud õppematerjale postitama.

Töötervishoiu õppematerjalide veebilehe asutaja on Hollandis Amsterdami ülikooli juures asuv kutsetervishoiu akadeemiline meditsiinikeskus (Coronel Institute of Occupational Health Academic Medical Center). Algatust toetab Maailma Terviseorganisatsiooni töötervishoiu koostöökeskuste võrgustik.

Veebileht avati ametlikult 2012. aasta märtsis rahvusvahelise töötervishoiu komisjoni (International Commission on Occupational Health, ICOH) 30. konverentsil Mehhikos, Cancúnis.

Külastage veebilehte (inglise keeles) siit.

Tagasi
Töötervishoiu õppematerjali on võimalik leida ülemaailmsest andmebaasist
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks