Avaleht / Uudised

Tööohutuse ja töötervishoiu heade tavade võrdlemine ja vahetamine – kokkuvõte on nüüd avaldatud

25.03.2015


Tööohutuse ja töötervishoiu heade tavade võrdlemise ja vahetamise ürituse konverentsiettekannete kokkuvõte on nüüd avaldatud, võimaldades ettevõtetel võrrelda tervishoiu ja ohutuse tavade teadmisi. Korraldati neli õpikoda, milles käsitleti järgmist: õnnetustest õppimine, juhtkonna juhiroll tööohutuses ja töötervishoius, ohutuse ja tervishoiu tavad ning tööohutuse ja töötervishoiu toimimise näitajad.

Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuur (EU-OSHA) korraldab tervislike töökohtade kampaania raames koos ametlike kampaaniapartneritega igal teisel aastal tööohutuse ja töötervishoiu heade tavade võrdlemise ja vahetamise üritusi. Ametlikud kampaaniapartnerid korraldavad heade tavade võrdlemise üritusi ka ise, kuhu kutsuvad heade tavade vahetamiseks teisi partnereid. Möödunud aastal korraldasid selliseid kohtumisi Berliinis ettevõtete tööstusohutuse Euroopa tehnoloogiaplatvorm (ETPIS), Amsterdamis Heineken, Taanis LEGO ja Rootsis Toyota Material Handling. Sel aastal plaanivad heade tavade võrdlemise üritusi Siemens ja SEAT.

Vaata kokkuvõtet ja lisateavet ürituse kohta.

Loe lähemalt kampaaniast "Tervislikud töökohad - vähem stressi".

Allikas: EU-OSHA

Tagasi
Tööohutuse ja töötervishoiu heade tavade võrdlemine ja vahetamine – kokkuvõte on nüüd avaldatud
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks