Avaleht / Uudised

Algas täiskasvanute karjääriplaneerimise teemanädal “Terve karjäär”2015

24.03.2015


Alates 23. märtsist oodatakse täiskasvanuid osalema teemanädalale “Terve karjäär”, mille raames toimuvad 15 maakonnas tasuta töötoad ennast rikastava tööelu kujundamisest, elu- ja karjäärivalikutest ning enese edukast esitlemisest. Kõigil on võimalus diagnoosida oma karjääri ainulaadses karjäärikiirabis.

Teemanädal toimub MTÜ Eesti Karjäärinõustajate Ühingu eestvedamisel, koostöös Eesti Töötukassaga, SA Innove/Rajaleidjaga, SA Kutsekoda/Europassi Keskusega, Manpower OÜga ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega. Teemanädalat toetab Euroopa Sotsiaalfond. Programm leitav siit.

Teemanädala peasündmus toimub Tallinnas, Euroopa Hotellis neljapäeval, 26. märtsil, kus esinejate seas on Hannes Võrno “Karjäär: kas redel või tara?”, Swedbanki Privaatpanganduse osakonna juht Gunnar Toomemets “Rikas karjäär – kas elu rikastaja või rikkuja?”, Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing “Nutikad on hinnas kogu maailmas”, ajakirja Director peatoimetaja, Taivo Paju “Keera tööandjale käru nagu oskad, siis on kindel, et saad oma karjääri ka tuksi keerata”, nõustaja Persoonibrändi Agentuur OÜ-st, Liisi Toom “Persoonibrändi audit: tunne iseennast ja ole tuntud” ja juhtimiskonsultant Jari Pekka Kukkonen “Tajutud rikkus”. Esmakordselt toimuvad teemanädala raames ka karjäärispetsialistidele suunatud töötoad (Põhja-Euroopa saal).

Terve Tallinna karjääripäeva vältel, 11.00-17.00 oodatakse kõiki karjäärikiirabisse, kus nõu ja infot annavad karjäärispetsialistid Eesti Karjäärinõustajate Ühingust, Töötukassast ja Rajaleidjast, Manpowerist, Europassi Keskusest ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusest.

23. – 27. märtsil toimuva teemanädala sündmused algavad täna Hiiumaal, Järvamaal, Jõgevamaal, Läänemaal, Pärnumaal, Võrumaal, Raplamaal, Saaremaal. 24. märtsil algavad karjääripäevad Ida-Virumaal, Lääne-Virumaal, Valgamaal ja Viljandimaal. Kolmapäeval, 25. märtsil toimub karjääripäev Põlvamaal ja ka suurem karjääripäev Tartus, Dorpat Konverentsikeskuses. Tartus saab osaleda muuhulgas töötubades sportlikest eluviisidest, eneseesitlusest, karjäär vanuses 50+ ning personalijuhtide debatil kandideerimise X-faktorist, nõu antakse karjäärikiirabis 14.00 – 20.00.

Kogu programm on leitav minnes lehele http://tervekarjaar.kny.ee/programm, registreerumine on soovituslik, olulisim on kohaletulek!

Teemanädalat saab jälgida Facebookis.

Allikas: Terve Karjäär

 

 

Tagasi
Algas täiskasvanute karjääriplaneerimise teemanädal “Terve karjäär”2015
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks