Avaleht / Uudised

6. märtsil toimub Jõgeval Vooremaa töömess

6. märtsil 10-14 toimub Jõgeva Kultuurikeskuses  (Aia 6, Jõgeva) Vooremaa Töömess. Messil osalevad ka Tööinspektsiooni spetsialistid, kes vastavad küsimustele ning jagavad huvipakkuvaid materjale. 

Töömess on avatud kõigile huvilistele, kes soovivad infot töövõimalustest Jõgevamaal kui ka mujal Euroopas. Eesmärk on kokku viia tööandja ja tööotsija!

Pakume Jõgevamaa tööandjatele võimalust ennast tutvustada ning leida enda meeskonda uusi töötajaid. Töömessil osaleb 24 tööandjat, kes viivad esmased tööintervjuud läbi juba messil. Külastajatel on soovitav võtta kaasa oma CV (elulookirjeldus).

Töömessil osalevad ka töötukassa head partnerid, kellelt külastajad saavad terve messiaja vältel küsida neile kasulikku ja huvipakkuvat infot.

  • Kell 11.00-11.50 on II korruse kammersaalis töötuba „Tööleping. Töölepingu sõlmimine“.
  • Kell 12.00-13.00 on II korruse kammersaalis töötuba „Töötamisvõimalused Euroopas. Mida peaks teadma välismaale tööle suundumisel (ohud ja võimalused)“.

Allikas: Töötukassa

Foto: SXC/Svilen Milev

 

Tagasi
6. märtsil toimub Jõgeval Vooremaa töömess
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks