Avaleht / Uudised

Tööinspektsioon osaleb Harjumaa ja Tallinna töömessil

03.03.2015


Messil osaleb üle 40 tööandja Tallinnast ja Harjumaalt, kutseõppeasutused, Rajaleidja, Tööinspektsioon, Maksu- ja Tolliamet, töövahendusvõrgustik EURES ja Töötukassa.

Tööinspektsiooni boksis annavad vastavad küsimustele spetsialistid ning kaasa saab võtta huvipakkuvaid materjale.

Töömessil tuleb vahendamisele üle 1000 töökoha ja oodatud on kõik tööotsijad. Lisaks püsivatele töökohtadele pakutakse ka hooajatöid, osaajaga töid ja töökohti erivajadustega inimestele.

Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja Siim Sarapuu sõnul oodatakse messile kõiki tööotsijaid, kaasaarvatud õpilased ja pensionärid. "Praeguses väheneva tööjõu olukorras tuleb meil koostöös tööandjatega otsida erinevaid paindlikke töötamise võimalusi näiteks õpilastele suveks, pensioniealistele osaajaga tööks ja erivajadustega inimestele töötingimusi kohandades. Sellised lahendused saavad sündida vaid siis, kui mõlemad osapooled teavad teineteise tingimusi ning töömess annab selleks väga hea võimaluse." ütles Sarapuu.

Pakutavate ametikohtadega saab lähemalt tutvuda töömessi kodulehel http://www.toomess.ee/jargmised/tallinna-ja-harjumaa-toomess-kevad-2015-0403

Uksed on avatud 10.00–16.00. Messil osalemine on tasuta.

Allikas: Töötukassa

Tagasi
Tööinspektsioon osaleb Harjumaa ja Tallinna töömessil
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks