Avaleht / Uudised

Konverents: “Väärtustades mitmekesisust: teel kaasava ja eelarvamustevaba töökeskkonna poole"

20.02.2015


3. märtsil korraldavad Eesti mitmekesisuse kokkulepe, Tallinna Tehnikaülikool, Eesti Inimõiguste Keskus ja Suurbritannia Suursaatkond Eestis konverentsi eelarvamuste, mitmekesisuse ja eduka organisatsiooni seoste teemal.

Töökeskkonna loomine, kus kõiki inimesi koheldakse austuse ja väärikusega, puudutab meist igaüht. Töötajat väärtustavas organisatsioonis mõistetakse, et oleme inimestena erinevad: erinevatest põlvkondadest, rahvustest, meil on erinev töökogemus, haridus ning mõned meist tulevad hommikul tööle jalgrattaga, teised ratastoolis. Selleks aga, et saavutada erinevusi ja mitmekesisust austav töökeskkond, on oluline aktiivselt tegeleda eelarvamuste ja stereotüüpide mõju vähendamisega organisatsiooni erinevatele valdkondadele nagu näiteks värbamine, edutamine ja muud igapäevapraktikad.  Kuigi mitmekesise ja erisusi hindava töökeskkonna saavutamine võib olla keeruline, on arvukad uuringud tõestanud, et mitmekesine ja eelarvamustevaba ettevõte on majanduslikult edukas. Avaliku sektori organisatsioonide puhul aitab mitmekesisus luua aga paremaid strateegiaid ja tõstab organisatsiooni võimet pakkuda kvaliteetseid avalikke teenuseid. Kõigest sellest ja paljust muust me konverentsil räägimegi.

Registreeri konverentsil osalema siin. Registreerimine on avatud kuni kohtade täitumiseni. Tagatud on sünkroontõlge eesti-inglise-eesti keelesuunal. Võimalikest erivajadustest- ja soovidest anna teada registreerimislehel.

Tutvu konverentsi programmi ja esinejatega erinevusrikastab.ee lehel.

Allikas: erinevusrikastab.ee

Foto: Vjeran Lisjak

Tagasi
Konverents: “Väärtustades mitmekesisust: teel kaasava ja eelarvamustevaba töökeskkonna poole
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks