Avaleht / Uudised

Tartus toimub töökeskkonna parimate praktikate workshop

29.11.20124. detsembril kell 10.00 kuni 13.00 toimub Tartus Dorpati konverentsikeskuses (Soola 6) töökeskkonna parimate praktikate 
workshop, kus kaks ettevõtet jagavad infot ja kogemust oma hea tava kohta (tööõnnetuste vähendamine ohuolukordadest teavitades ja töökeskkonna ohutuse tõstmine töötajate auditeerimisega). Osalejad kaasatakse esitatud kogemuse analüüsimisse ja sellest tulenevasse diskussiooni hea tava edutegurite, riskide jms üle.

Päevakavaga saab tutvuda siin.

Üritus toimub Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri (EU-OSHA) tervislike töökohtade kampaania 2012–2013 „Ennetame riske üheskoos” raames. EU-OSHA kampaania eesmärgiks on tõhustada ettevõtete, töötajate ja sotsiaalpartnerite vahelist koostööd töötervishoiu ja tööohutuse paremaks muutmisel.

Workshopil osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Osalemissoovist tuleb teatada hiljemalt 3. detsembriks Kristel Plangile, kes on Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Eesti koordinatsioonikeskuse juht, meiliaadressil kristel.plangi@ti.ee.

Tagasi
Tartus toimub töökeskkonna parimate praktikate workshop
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks