Avaleht / Uudised

Sotsiaalministeerium ja Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoda kutsuvad konverentsile

16.11.2012


Sotsiaalministeeriumi ja Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoda kutsuvad kõiki töökeskkonnaspetsialiste ja teisi töökeskkonnateemadest huvitatuid 27. novembril toimuvale konverentsile. 

Konverentsil tutvustatakse tänavu septembris loodud Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoda ning selle eesmärke ja tulevikuplaane, samuti Sotsiaalministeeriumi plaane ja tegevusi töökeskkonna valdkonnas. Räägitakse ka sellest, kuidas taotleda väikeettevõtetele suunatud toetust töökeskkonna parandamiseks, ning tutvustatakse tööelu portaali ja töökeskkonnaalase töö abivahendit Tööbikut. Üritus toimub Sotsiaalministeeriumi ruumides (Gonsiori 29, Tallinn) 27. novembril algusega kell 10. Konverentsile saab registreeruda nõukoja kodulehel. 

Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoda on mittetulundusühing, kuhu kuuluvad töökeskkonnaspetsialistid, töökeskkonnavolinikud ning valdkonda aktiivselt edendavad ja toetavad inimesed. Ühing soovib oma tegevusega aidata kaasa töökeskkonna turvalisuse parandamisele ning teadvustada ühiskonnas töökeskkonna teemadega tegelemise olulisust. Samuti on kavas pakkuda liikmetele erialast täiendkoolitust. 

Nõukoja loomisele aitas kaasa Sotsiaalministeerium, kes tänavu kevadel kutsus kokku rühma tööohutusega tegelevaid inimesi, et üheskoos arutada võimalusi tõstmaks tööohutuse taset Eestis. Ministeeriumi algatusest sündis idee luua Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoda. 

Täpsemat infot Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoja tegevuse ja liikmeks astumise kohta leiab ühingu veebilehelt www.etksn.ee

Konverentsi korraldamist toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainfo:
Alar Tiimla
Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoja juhatuse esimees
Telefon: 503 6957
Mail: alar.tiimla@etksn.ee

Tagasi
Sotsiaalministeerium ja Eesti Töökeskkonnaspetsialistide Nõukoda kutsuvad konverentsile
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks