Avaleht / Uudised

Sotsiaalministeerium korraldab ergonoomiakonverentsi

12.09.2014


Sotsiaalministeerium korraldab 9.oktoobril ergonoomiakonverentsi, mis on juba kolmas omataoline tähistamaks rahvusvahelist ergonoomiakuud, milleks on traditsiooniliselt oktoober.

Sel aastal on konverentsi fookus suunatud peamiselt ettevõtjatele ja tööandjatele. Seda peegeldab ka konverentsi kandev sõnum - „Tööohutus on kasumlik“. Soovime tööandjatele näidata, et tööohutusse ja -tervishoidu panustamine ei ole pelgalt seaduse täitmine, vaid tegevus, millesse oskuslikult investeerides on võimalik ettevõtte väärtust tõsta ning seda veelgi kasumlikumalt juhtida.

Mitmete ettekannete läbivaks küsimuseks on, kuidas luua ergonoomilist ja töötajale tervisesõbralikku töökeskkonda nii, et see oleks ka ettevõttele kasulik ja kasumlik.

Konverentsil esinevad rahvusvaheliselt tunnustatud välislektorid. Samuti jagab kogemusi „Pere- ja töötajasõbralik ettevõte 2014“ laureaat Ericsson Eesti AS.

Konverents toimub 9.oktoobril Tallinnas Original Sokos Hotel Virus.

Konverentsist osavõtt on tasuta. Vajalik on eelnev registreerimine.

Laadi alla ürituse kutse.

Laadi alla ürituse päevakava koos lektorite tutvustusega.

Lisainfo:
Mari Tupits
Tööelu arengu osakonna peaspetsialist
Sotsiaalministeerium
telefon 626 9804/521 3999
mari.tupits@sm.ee

Tagasi
Sotsiaalministeerium korraldab ergonoomiakonverentsi
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks