Avaleht / Uudised

Septembris toimub Tallinnas töömess

11.08.2014


Töömess on avatud kõigile huvilistele, kes soovivad infot töötamisvõimalustest nii Eestis kui ka Euroopas. Messil tutvustatakse Eesti Töötukassa võimalusi, pakutakse Eesti ja Euroopa tööandjatele võimalust ennast tutvustada ning leida meeskonda uusi töötajaid.

Töömessil osaleb üle 40 tööandja nii Eestist kui ka Euroopast, kes viivad esmased intervjuud töölesoovijatega läbi juba messi ajal. Töömessile on kutsutud esinema EURES võrgustiku esindajad üle Euroopa.

Samuti osalevad messil töötukassa head partnerid, kellelt on oodata asjakohaseid ettekandeid ning kellelt külastajad saavad terve messipäeva vältel huvipakkuvat infot.

Kahepäevane töömess haarab pea kogu Rahvusraamatukogu. Erinevad tegevused toimuvad nii suures kui väikeses konverentsisaalis, nurgasaalis, kuppelsaalis kui ka seminari- ja nõupidamisteruumides.

Sissepääs messile on tasuta, uksed on avatud neljapäeval, 18. septembril kell 14–17 ja reedel, 19. septembril kell 10–16.

Allikas: Töötukassa

Foto: SXC/ Sergio Roberto Bichara

Tagasi
Septembris toimub Tallinnas töömess
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks