Avaleht / Uudised

Sotsiaalministeerium kuulutab välja üliõpilaste teadustööde konkursi

09.07.2014


Sotsiaalministeerium kuulutab välja sotsiaal-, tervise- või töövaldkonnas kirjutatud üliõpilaste teadustööde konkursi. Konkursile saab esitada sellel või eelmisel aastal kaitstud doktori- ja magistritöid, erandkorras ka kõrgetasemelisi bakalaureusetöid.

Sotsiaalministeeriumi arendusjuhi Kristiina Hundi sõnul tahetakse konkursiga motiveerida üliõpilasi uurima süvendatult sotsiaalministeeriumi valdkondade jaoks olulisi teemasid, mis pakuksid uusi innovaatilisi lähenemisi või konkreetseid praktilisi lahendusi. „Soovime tunnustada andekaid üliõpilasi ja noorteadlasi, kes panustavad nii teaduse arengusse kui populariseerivad olulisi sotsiaal-, töö- või tervisealaseid teemasid. Loodame, et konkursil tunnustatutest saavad edaspidi oma ala parimad asjatundjad,“ ütles Hunt.

Teadustööd tuleb konkursile esitada 15. septembriks. Võitjaid tunnustatakse detsembris toimuval tänuüritusel. Parimaid teadustöid premeeritakse rahalise auhinnaga. 2014. aastal on auhinnafondi suurus 10 000 eurot.

Üliõpilaste teadustööde konkurss toimub sellel aastal esmakordselt. Konkursi tingimustega saab tutvuda sotsiaalministeeriumi kodulehel www.sm.ee/konkurss.

Lisainfo:
Aleksandra Solntseva
Sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik
telefon 626 9369
aleksandra.solntseva@sm.ee

Allikas: Sotsiaalministeerium

Tagasi
Sotsiaalministeerium kuulutab välja üliõpilaste teadustööde konkursi
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks