Avaleht / Uudised

Tööminutid: puhkuse muutmine või katkestamine

19.06.2014


Selle nädala Tööminutite saade on omamoodi eriline, kuna alates sellest saatest räägib meile töösuhete teemal Tööinspektsiooni teavituse peaspetsialist-nõunik Niina Siitam. Täname eelmist raadiohäält Neenu Pavelit ning soovime uuele kõnelejale edu!

Sellel nädalal on Tööminutite saate teemaks puhkuste ajakava muutmine ja puhkuse erakorraliste põhjuste tõttu katkestamine.

Puhkusteaeg on alanud ning paljud juba naudivad väljateenitud tööst eemalolekut. Siiski võib vahel tekkida olukordi, kui puhkusel olemise ajal selgub, et töötaja ei saagi puhkust kasutada ning erakorraliste põhjuste tõttu tuleb puhkuste ajakava muuta või puhkus lausa katkestada.

Kuidas peaks tööandja ja töötaja sellise olukorra puhul käituma ning milliseid põhjuseid saab lugeda erakorralisteks, saab teada, kui kuulata värsket Tööminutite saadet.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00–10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui ka töötajale. Räägitakse töö- ja puhkeajast, töölepingu seadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni teavituse peaspetsialist-nõunik Niina Siitam. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio

Tagasi
Tööminutid: puhkuse muutmine või katkestamine
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks