Avaleht / Uudised

Tööinspektsioon osaleb 7.–8. märtsil Tallinnas kutseõppeüritusel Noor Meister

04.03.2014


Tööinspektsiooni spetsialistid jagavad huvilistele teavet kutseõppeüritusel Noor Meister, mis toimub 7.–8. märtsil Tallinnas.

Ürituse raames toimub 24 eriala ja 300 osavõtjaga kutsevõistlus. Samuti saavad huvilised osaleda kümnes töötoas, kus saab näiteks oma kätega autot värvida, valmistada puidust ehteid või õppida punutud soenguid tegema.

Meeleoluka lavaprogrammiga saab tutvuda siin. Reedel kell 12.30 toimub messilaval Tööinspektsiooni võistlusmäng „Millise tööandja juurde tasub tööle minna?“.

Noorel Meistril toimub ka kutseharidusemess, millest võtab osa 32 ametikooli üle Eesti. Samuti leiab messilt portaali Kutseharidus.ee, Rajaleidja karjäärikohviku ja Tööinspektsiooni.

Tööinspektsioonist on Noorel Meistril kohal nii tööinspektorid kui ka tööinspektor-juristid, kellelt saab silmast silma nõu küsida  töökeskkonda ja töösuhteid puudutavates küsimustes. Samuti saab Tööinspektsioonil stendilt kaasa võtta huvipakkuvaid infomaterjale ning lahendada nuputamisülesandeid ja võita auhindu.

Uksed on avatud:

Reede, 7. märts kell 10.00–18.00
Laupäev, 8. märts kell 10.00–18.00

Kuhu tulla:

Eesti Näituste messikeskus, Tallinn, Pirita tee 28.

Lisainfo: http://noormeister.ee/

Allikas: Tööinspektsioon

Foto: SXC/Vangelis Thomaidis

Tagasi
Tööinspektsioon osaleb 7.–8. märtsil Tallinnas kutseõppeüritusel Noor Meister
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks