Avaleht / Uudised

Konverentsil arutatakse tööturu ja elukestva õppe võimaluste vastavuse üle

05.12.2013


Täna peetakse Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis SA Kutsekoja  ja Haridus- ja Teadusministeeriumi konverentsi „Mida küsid, seda saad?“, mille eesmärk on arutleda tööturu vajaduste ja elukestva õppe võimaluste vastavuse üle. Samuti kutsutakse osalisi kaasa mõtlema, kuidas saada Eesti kvalifikatsioonisüsteem tööle nii, et inimesed tõesti oskaksid ja teaksid seda, mida on neil tööelus vaja.

Konverentsil esinevad Haridus- ja Teadusministeeriumi üld- ja kutsehariduse asekantsler Mart Laidmets, Baltic Computer Systems ASi juhataja Ants Sild, European Training Foundationi vanemspetsialist Arjen Deij, Riigikantselei strateegiabüroo nõunik Tiia Randma, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu tegevdirektor Ott Otsmann, Haridus- ja Teadusministeeriumi elukestva õppe nõunik Külli All ja analüütik Vivika Halapuu.

Konverentsil kuulatakse ettekandeid Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku arengutest, Eesti elukestva õppe strateegiast, kutsesüsteemi arendamisest, täiskasvanute oskuste uuringu PIAAC tulemustest ning tööandjate ootustest seoses töötajate oskuste ja teadmistega.

Lisaks ettekannetele toimuvad konverentsil ka arutelud töörühmades ning paneelarutelu. Konverentsil osalevad tööandjate, ameti-, kutse- ja erialaliitude, õppeasutuste, riigiasutuste jt esindajad.

Konverentsi on võimalik konverentsi jälgida ka internetis: http://live.babahh.com/kutsekoda/index.html

Lisainfo:

Tarmu Kurm
Avalike suhete osakond
telefon 735 0154; 509 0821

Allikas: Haridus- ja Teadusministeerium

Foto:SXC/Henk L

 

Tagasi
Konverentsil arutatakse tööturu ja elukestva õppe võimaluste vastavuse üle
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks