Avaleht / Uudised

Tööminutid: tööleping

19.11.2013


Eelmisel nädalal alanud Tööinspektsiooni kampaania „Tunne oma õigusi. Eelista töölepingut“ raames rääkis tööinspektor-jurist Neenu Pavel esmaspäevases Tööminutite saates töölepingust.

Ei tohi unustada, et töölepingu sõlmimisest saab lisaks töötajale kasu ka tööandja. Korrektses töölepingulises suhtes olemine aitab vältida mitmeid probleeme ja vaidlusi, mis võivad tekkida põhjusel, et kokkulepe tööandja ja töövõtja vahel on vormistatud nõuetele mittevastavalt.

Küsimustele, miks on mõlemal osapoolel kasulik ja vajalik sõlmida tööleping, millised on sellest tulenevad õigused ja kohustused ning millised on korrektse töölepingu tunnused, saab täpsema vastuse juba Tööminutite saatest.

Tutvu ka kampaania „Tunne oma õigusi. Eelista töölepingut“ kodulehega, kus on võimalik vaadata videoklippe ning saada ülevaade töölepingu sõlmimise eelistest.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00–10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui ka töötajale. Räägitakse töö- ja puhkeajast, töölepingu seadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio

 

 

Tagasi
Tööminutid: tööleping
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks