Avaleht / Uudised

Ergonoomiakuus räägiti ergonoomiast

31.10.2013


Oktoobris tähistati Eestis aktiivselt rahvusvahelist ergonoomiakuud. Toimusid ergonoomiateemalised üritused, esineti tele- ja raadiosaadetes ning kirjutati arvamuslugusid.

10. oktoobril toimus Tallinnas ergonoomiakonverents, kus osales 250 huvilist kõikjalt üle Eesti. Konverentsil tutvustasid mitmed ettevõtted oma ergonoomilisi tooteid, esitleti teadustöid ning esinesid  spetsialistid Eestist, Rootsist ja Soomest. Ettekannetega saab tutvuda tööelu portaali teemalehel.

Ergonoomia teemat kajastati järgmistes tele- ja raadiosaadetes:

17. oktoobril tähistas Eesti Maaülikool ergonoomika eriala 15. aastapäeva, kus tehti ettekandeid, arutleti ja tutvustati tehnikainstituudi laboreid. Ürituse täpsem sisu on EMÜ kodulehel.

Ergonoomiakuud tähistati Eestis teist aastat. Huvi selle teema vastu on suur ning loodetavasti suureneb veelgi. Seega võiks ergonoomiakuu tähistamine saada iga-aastaseks traditsiooniks ning olla ajaks, kus pööratakse erilist tähelepanu ergonoomilistele tööasenditele ja -viisidele ning kõigele muule, mis aitab inimest terve ja töövõimelisena hoida.

Allikas: Sotsiaalministeerium

Tagasi
Ergonoomiakuus räägiti ergonoomiast
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks