Avaleht / Uudised

Tööminutid: Uus töötaja ettevõttes

22.10.2013


21. oktoobri Tööminutite saate teemaks oli uus töötaja ettevõttes. Mida peaks tööandja läbi mõtlema enne uue töötaja palkamist?

Millised peavad olema selle töötaja isikuomadused, teadmised ja oskused? Ka ei saa vastamata jätta küsimusele, millised peaksid olema nõuded uue töötaja tervisele? Millistel juhtudel on tööandja kohustatud uue töötaja tervist kontrollima enne tööleasumist? Kuidas peaksid nii tööandja kui ka töövõtja mõlemale osapoolele uues situatsioonis käituma?  Kuula ja saa teada selle nädala Tööminutite saatest.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00–10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui ka töötajale. Räägitakse töö- ja puhkeajast, töölepingu seadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio

Tagasi
Tööminutid: Uus töötaja ettevõttes
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks