Avaleht / Uudised

Euroopa Kemikaaliamet kutsub avalikule arutelule

10.10.2013Euroopa Komisjon koostöös Euroopa Kemikaaliametiga (ECHA) korraldab 10. ja 11. detsembril Brüsselis seminari „REACH SMEs workshop“, et arutada ainete registreerimisega seotud probleemide üle.

Seminar on mõeldud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele (VKE, ingliskeelne lühend SME), kes toodavad või impordivad Euroopa Liitu kemikaale koguses 1–100 tonni aastas. Sellised ettevõtted peavad toodetud või imporditud ained registreerima REACH-määruse kolmandaks ja ühtlasi viimaseks tähtajaks, mis on 31. mai 2018.

Seminar toob kokku VKEd ja suured ettevõtted, et üheskoos leida lahendusi probleemidele, mis on tekkinud või võivad tekkida ainete registreerimisel. Samuti on võimalus suhelda otse Euroopa Komisjoni ja ECHAga. Seminaril jagunevad osalejad gruppidesse, et kõikidel oleks võimalik anda oma panus.

Kui sinu ettevõte on üks nendest, kui te pakute REACH-määrusega seotud teenuseid või esindate VKEsid Euroopa Liidu tasandil või esindate kaubandussektorit ja soovite anda oma panuse, siis osalege seminaril ja avaldage oma arvamus.

Seminaril osalemine on kutsetega. Välja valitakse 50 osalejat, et tagada õiglane huvirühmade esindatus. Reisikulud ja majutus hüvitatakse VKEde liikmetele.

Seminari programm koostatakse tagasiside alusel. Registreerimise vorm ja küsimustik on avatud 18. oktoobrini.

Täitke registreerimise vorm ja küsimustik ning andke teada, millised probleemid seoses ainete registreerimisega on teil tekkinud ja kuidas võiks neid lahendada!

Lisainformatsioon:

Info ECHA kodulehel Info Euroopa Komisjoni lehel

Allikas: Terviseamet

Tagasi
Euroopa Kemikaaliamet kutsub avalikule arutelule
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks