Avaleht / Uudised

Tööinspektsioon kutsub väikeettevõtete esindajaid ennast koolitama!

08.10.20128. oktoobril alustab Tööinspektsioon registreerimist tasuta 3-päevastele väikeettevõtete esindajate koolitustele, mis toimuvad Tallinnas. Avatakse nii eesti- kui ka venekeelne õpperühm.

Väikeettevõtete esindajate koolitus on mõeldud kuni 50 töötajaga ettevõtete esindajatele, kes täidavad töökeskkonnaspetsialisti kohuseid (juhatuse liige, asutuse juhataja/direktor, tööandja määratud töökeskkonnaspetsialist). Koolituse lõpetamise ja sellekohase tunnistuse saamise tingimuseks on koolitusel osalemine vähemalt 2 õppepäeval ja eksami sooritamine.
 
Koolitustele registreerumine toimub Tööinspektsiooni kodulehel siin.
Lisaks korraldab Tööinspektsioon ka teabepäevi. 9.oktoobril viiakse Tallinnas läbi venekeelne teabepäev teemal „Rahalised nõuded töösuhetes“ ning 16.oktoobril toimub Viljandis samanimeline eestikeelne teabepäev. Pärnus saab samal päeval, 16.oktoobril tutvuda teemaga „Isikuandmed töösuhetes ja reeglid töökorraldusele“. Nii Viljandis kui ka Pärnus toimuvatele teabepäevadele on soovijatel veel võimalik registreeruda!
 
Infoga teabepäevade kohta saab lähemalt tutvuda siin.
 
Koolitusi ja teabepäevi rahastab Euroopa Sotsiaalfond ning need on osalejatele tasuta.
 
Lisainfo:
Olga Pihlak
Teabespetsialist
Tel 626 9432, 5623 0168
olga.pihlak@ti.ee

Allikas: Tööinspektsioon 
Tagasi
Tööinspektsioon kutsub väikeettevõtete esindajaid ennast koolitama!
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks