Avaleht / Uudised

Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri tervislike töökohtade filmiauhind: nominendid on välja kuulutatud

09.10.2013Viienda tervislike töökohtade filmiauhinna nominentideks on kaheksa tööteemalist dokumentaalfilmi, millest parimale annab Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuur üle auhinna novembris Leipzigis toimuval 56. rahvusvahelisel dokumentaal- ja animafilmide festivalil (DOK Leipzig). Lisaks toodab EU-OSHA võidufilmist kaheksas ELi keeles 1000 koopiat ja levitab neid kogu Euroopas. Nominentideks valitud kaheksa filmi käsitlevad erinevaid tööga seotud teemasid tööohutuse ja -tervishoiu tähtsuse rõhutamiseks.

Loe täpsemalt konkursi tingimustest, nõuetest ning nominentidest festivali koduelehelt Tervislike töökohtade filmiauhind

2012 aasta filmikonkursi võitja oli Pablo Winter, kelle võidufilm jutustas loo pensionärist kaevurist, kes on üks viimastest elus olevatest oma põlvkonna kaevuritest, kes töötasid nüüdseks juba suletud 2000 aastat vanas elavhõbeda kaevanduses Hispaanias. Filmi kohta leiab rohkem infot siit.

Allikas: EU-OSHA 

Tagasi
Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri tervislike töökohtade filmiauhind: nominendid on välja kuulutatud
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks