Avaleht / Uudised

Tulemas on järjekordne Töötervishoiupäev

07.10.2013Iga aasta oktoobris (43. kalendrinädalal) tähistatakse üle Euroopa tööohutuse ja töötervishoiu nädalat, mille raames toimub erinevaid teabeüritusi Euroopa Liidu liikmesriikides ja mujal. Eestis toimub selle nädala raames 23. oktoobril Eesti Rahvusraamatukogu suures konverentsisaalis (Tõnismägi 2, Tallinn) XV Töötervishoiupäev.

XV Töötervishoiupäev on pühendatud Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri 2012.–2013. aasta tervislike töökohtade kampaaniale „Ennetame riske üheskoos”, mille eesmärk on innustada juhte, töötajaid ja teisi sidusrühmi tegema tööohutuse ja töötervishoiu parandamise nimel koostööd. Päeva jooksul võtavad sõna spetsialistid tööohutuse ja töötervishoiu teemadel, ettevõtete esindajad, kes jagavad oma kogemusi selles valdkonnas ning saame ülevaate töötervishoiu ja tööohutuse hetkeseisust ning arengusuundadest Eestis.

Töötervishoiupäeva korraldajaks on Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri Eesti koordinatsiooni keskus koostöös Tööinspektsiooniga. Töötervishoiupäevale oodatakse töötervishoiu ja –ohutusega tegelevaid spetsialiste, ettevõtete esindajaid, õppejõude, tudengeid ja teisi asjast huvitatuid.

Üritus on kõigile osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine, mida saab teha kuni 21. oktoobrini. Üritusele registreerida saab siin.

Laadi alla päevakava


Eesti Rahvusraamatukokku saab tulla nii jala, ühistranspordiga kui autoga.

Ühistransport: Raamatukogule lähim ühistranspordi peatus on Tõnismägi. Jalutuskäigu kaugusel on Endla ja Vabaduse väljaku bussipeatused ning Kosmose trammi- ja bussipeatused. Balti jaam jääb raamatukogust 1,3 km kaugusele. Lisainfo Tallinna kodulehel: http://soiduplaan.tallinn.ee.

Parkimine: Raamatukogu esine sõidutee kuulub Tallinna kesklinna parkimistsooni ja parkimist korraldab AS Ühisteenused. Parkimispileteid saab osta parkimisautomaadist või mobiilioperaatorilt.

Lähimad parklad on:

- Vabaduse väljaku parkla - Kaarli Puiestee parkla - Citypark parkla Wismari 13/Toompuiestee 15

Vaata ka Tallinna üldist parkimiskorraldust ning tasulisi parkimisalasid ja -tsoone.

Lisainfo:
Kristel Plangi
Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Eesti koordinatsioonikeskuse juht jaTööinspektsiooni teabeosakonna juhataja
telefon: +372 626 9414; 53 427 785
e-mail: kristel.plangi@ti.ee

Tagasi
Tulemas on järjekordne Töötervishoiupäev
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks