Avaleht / Uudised

JUBA SELLEL REEDEL: Tööinspektsioon annab soovijatele nõu 27. septembril Tallinnas toimuval Töömessil

27.09.2013


Tööinspektsioon osaleb 27. septembril Töömessil, mis toimub Tallinnas Rahvusraamatukogus (Tõnismägi 2). Sissepääs messile on tasuta, uksed on avatud kella 11–18.

Töömessile on oodatud kõik huvilised, kes soovivad infot töötamisvõimalustest nii Eestis kui ka Euroopas. Messikülastajad saavad muuhulgas esitada küsimusi nii Tööinspektsiooni juristidele kui ka tööinspektoritele, tutvuda Eesti Töötukassa võimalustega ning küsida teavet eri riikides töötamise kohta üleeuroopalise tööhõivevõrgustiku EURES esindajatelt. Töömessil osaleb üle 25 tööandja nii Eestis kui ka Euroopast, kes viivad esmased intervjuud töölesoovijatega läbi juba messi ajal.

Töömess haarab 27. septembril pea kogu Rahvusraamatukogu. Erinevad tegevused toimuvad päev läbi nii suures kui ka väikeses konverentsisaalis, nurgasaalis, kuppelsaalis ning ka seminari- ja nõupidamisteruumides. Päevakavaga saab tutvuda siin.

Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Kaia Taal peab messil kella 13.30–14.00 loengu „Töötamine Eestis ja välismaal: töölähetus, lähetatud töötaja ja renditöö“ (Rahvusraamatukogu teise korruse kuppelsaalis). Loengul osalemine on tasuta, huvilised saavad kuulajaks registreeruda nii eelnevalt Tööinspektsiooni kodulehel siin kui ka messil kohapeal.

Eesti Töötukassa ja üleeuroopalise tööhõivevõrgustiku EURES poolt korraldatud Töömessiga tähistatakse Euroopa 2013. aasta Tööhõivepäevi.

Lisainfot leiate Töömessi kodulehelt.

Tagasi
JUBA SELLEL REEDEL: Tööinspektsioon annab soovijatele nõu 27. septembril Tallinnas toimuval Töömessil
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks