Avaleht / Uudised

Töösuhete teemalised infohommikud Tartu tööandjatele

25.09.20132013. aastal korraldab Tööinspektsioon 50 töösuhete teemalist infohommikut Eestimaa erinevates linnades, millest kolm toimuvad oktoobris Tartus.

10. oktoobril viib tööinspektor-jurist Neenu Pavel läbi kaks infotundi, mis on suunatud eelkõige kaubandus-, teenindus- ja toitlustussektori ettevõtetele.  Kell 10.00 käsitletakse töö- ja puhkeaja korraldust ja kell 13.00 töölepingu lõpetamisega seotud küsimusi. 16. oktoobril räägib tööinspektor-jurist töölepingu sõlmimisest ja muutmisest.

Infohommikutel toimub arutelu vabas vormis konkreetset teemat puudutavates küsimustes, kus tööinspektor-jurist tutvustab teemaga seotud põhiprobleeme, annab ülevaate enim esinevatest rikkumistest, räägib oma kogemusest järelevalve teostamisel ning vastab osalejate esitatud küsimustele.

Infohommikutel osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda Tööinspektsiooni kodulehelhttp://www.ti.ee/index.php?page=1686&, osalejate arv on piiratud.

Samuti osaleb Tööinspektsioon 17.-19. oktoobril Tartus toimuval messil „Ehitus ja sisustus“, kus Tööinspektsiooni spetsialistid viivad läbi kaks töösuhete- ja –ohutuse teemalist loengut.

17. oktoobril kella 12.00–13.30 peavad Tööinspektsiooni tööohutuse peaspetsialist Indrek Avi ja tööinspektor Harri Alaru loengu teemal Töötervishoiu ja tööohutuse korraldus ehitusplatsil. 18. oktoobril kella 12.00–13.00 peab Tööinspektsiooni jurist Neenu Pavel loengu teemal Töö- ja puhkeaeg.

Tööinspektsioon koostöös messiga „Ehitus ja Sisustus“ pakub Tööinspektsiooni loengutele eelregistreerunutele loengu toimumispäeval enne loengu algust tasuta sissepääsu messile. Eelregistreerumine Tööinspektsiooni kodulehel http://www.ti.ee/index.php?page=1686&.

Infohommikuid ja loenguid rahastab Euroopa Sotsiaalfond ning need on osalejatele tasuta.

 

Lisainfo:
Kaja Tamm
Tööinspektsiooni Lõuna inspektsiooni teabespetsialist
Tel 5623 0355
kaja.tamm@ti.ee


Allikas: Tööinspektsioon

Tagasi
Töösuhete teemalised infohommikud Tartu tööandjatele
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks