Avaleht / Uudised

Tööinspektsiooni külastab Lõuna-Korea tööohutusagentuuri delegatsioon

25.09.201324. septembril külastab Tööinspektsiooni Lõuna-Korea tööohutuse ja -tervishoiu agentuuri 10-liikmeline delegatsioon, et tutvuda Eesti ennetustegevuste ning e-lahendustega.

Tööinspektsiooni teabeosakonna juhataja Kristel Plangi sõnul on taoline visiit heaks võimaluseks õppida mõlemale osapoolele. „Meil on hea meel tõdeda, et Eestist palju suurema ning kaugel asuva riigi esindus on huvitatud Eesti Tööinspektsiooni tegevusest ennetuse valdkonnas,“ lisas Plangi.

Lõuna-Koreas töötas 2012. aastal üle 15 miljoni töölise, kellega juhtus üle 90 000 tööõnnetuse, mis teeb 100 000 töötaja kohta 593 õnnetust. Eestis juhtus samal perioodil 664 õnnetust 100 000 töötaja kohta. Kaks riiki on sarnased ka valdkondade poolest, kus enim juhtub tööõnnetusi, mõlemas riigis on selleks töötlev tööstus.

Plangi sõnul on kahe riigi täpsem võrdlemine keerukas, kuna mastaabid on väga erinevad, samuti ka tingimused, mille alusel registreeritakse tööõnnetusi.

Lisainfo:
Sander Sõõrumaa
Tööinspektsiooni avalike suhete peaspetsialist
Telefon 5699 2324
sander.soorumaa@ti.ee

Allikas: Tööinspektsioon

Tagasi
Tööinspektsiooni külastab Lõuna-Korea tööohutusagentuuri delegatsioon
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks