Avaleht / Uudised

Viimane võimalus sel aastal osaleda sõidukijuhtide eestikeelsel teabepäeval

10.09.2013Viimane võimalus sel aastal osaleda sõidukijuhtide eestikeelsel teabepäeval, mis toimub juba 16. septembril Toila Spa & Hotellis, Ida-Virumaal. kes ei ole veel teabepäevale jõudnud, kuid tunneb, et see leks vajalik, siis võtke ühendust!

Tööinspektsioon korraldab 2013. aastal transpordiga tegelevate ettevõtete (nii kauba- kui ka reisijate veoga tegelevate ettevõtete) töötajatele 6 teabepäeva.
Teabepäevade teemaks on „Transpordiga tegelevate ettevõtete vastutus sõidukijuhtide töö- ja puhkeaja nõuete täitmise korraldamisel“
Teabepäevadel antakse infot riigisisestest ja Euroopa Liidu õigusaktidest, mis sätestavad sõidukijuhtide töö-, sõidu- ja puhkeaja nõudeid ja sellest tulenevalt transpordiettevõtte vastutust seadusest tulenevate nõuete täitmata jätmisel ja Tööinspektsiooni poolt teostatava järelevalve ja selle läbiviimise põhimõtetest ning kõige sagedamini esinevatest rikkumistest.
 
Teabepäevadele on oodatud kauba- ning reisijateveo ja ühistranspordiga tegelevate ettevõtete juhid, logistikud, reisikorraldajad/planeerijad, personalitöötajad, töötajate esindajad ja autojuhid, transpordiga tegelevate ettevõtete liidud, transporditöötajate ametiühingud, personalivahendusega tegelevad ettevõtted, ühiskondlikud organisatsioonid, tugigrupid jne.
 
Laadi alla Teabepaev_Toila_16_09.pdf (80 KiB) päevakava
Registreerida saab siin.

Lisainfo:
Olga Kurdovskaja
Tööinspektsiooni Ida inspektsiooni teabespetsialist
olga.kurdovskaja@ti.ee; 56 230 269

Allikas: Tööinspektsioon
Tagasi
Viimane võimalus sel aastal osaleda sõidukijuhtide eestikeelsel teabepäeval
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks