Avaleht / Uudised

Viimane võimalus sel aastal osaleda sõidukijuhtide eestikeelsel teabepäeval

10.09.2013Viimane võimalus sel aastal osaleda sõidukijuhtide eestikeelsel teabepäeval, mis toimub juba 16. septembril Toila Spa & Hotellis, Ida-Virumaal. kes ei ole veel teabepäevale jõudnud, kuid tunneb, et see leks vajalik, siis võtke ühendust!

Tööinspektsioon korraldab 2013. aastal transpordiga tegelevate ettevõtete (nii kauba- kui ka reisijate veoga tegelevate ettevõtete) töötajatele 6 teabepäeva.
Teabepäevade teemaks on „Transpordiga tegelevate ettevõtete vastutus sõidukijuhtide töö- ja puhkeaja nõuete täitmise korraldamisel“
Teabepäevadel antakse infot riigisisestest ja Euroopa Liidu õigusaktidest, mis sätestavad sõidukijuhtide töö-, sõidu- ja puhkeaja nõudeid ja sellest tulenevalt transpordiettevõtte vastutust seadusest tulenevate nõuete täitmata jätmisel ja Tööinspektsiooni poolt teostatava järelevalve ja selle läbiviimise põhimõtetest ning kõige sagedamini esinevatest rikkumistest.
 
Teabepäevadele on oodatud kauba- ning reisijateveo ja ühistranspordiga tegelevate ettevõtete juhid, logistikud, reisikorraldajad/planeerijad, personalitöötajad, töötajate esindajad ja autojuhid, transpordiga tegelevate ettevõtete liidud, transporditöötajate ametiühingud, personalivahendusega tegelevad ettevõtted, ühiskondlikud organisatsioonid, tugigrupid jne.
 
Laadi alla Teabepaev_Toila_16_09.pdf (80 KiB) päevakava
Registreerida saab siin.

Lisainfo:
Olga Kurdovskaja
Tööinspektsiooni Ida inspektsiooni teabespetsialist
olga.kurdovskaja@ti.ee; 56 230 269

Allikas: Tööinspektsioon
Tagasi
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks