Avaleht / Uudised

Septembris on veel võimalus esitada oma parima praktika näide tänavusele konkursile

05.09.2013Selle aasta oktoobris valib Tööinspektsioon neljandat korda Eesti ettevõtete esitatud heade töökeskkonna ja töösuhete praktika näidete seast neid, keda tasuks esile tõsta ja teistele eeskujuks seada. Kui ka sinu ettevõttes on parimaid praktikaid, mida teistega jagada, siis esita need enne septembri lõppu.

Tööinspektsiooni parimate praktikate andmebaas on loodud eesmärgiga pakkuda ettevõtetele inspiratsiooni oma töökeskkonna edendamiseks. Hetkel on võimalik tutvuda Tööinspektsiooni kodulehel ligi kahesaja Eesti ettevõtte ja asutuse esitatud näitega. Parimate praktikate abiga püüame näidata, kui palju on tegelikult võimalik heade ideede ja julge pealehakkamisega töökeskkonnas ära teha ning kui paljud tööandjad panustavad töötajate heaolusse ja ohutusse enam, kui seadused selleks kohustavad. Et töökeskkonnaalases tegevuses positiivselt silma paistvaid ettevõtteid esile tõsta, tunnustab Tööinspektsioon igaaastaselt oma andmebaasi laekunud näidetest huvitavamaid, uuenduslikumaid ja järgimist väärivamaid. Eelmise aasta sügisel said tunnustuse ABB AS, Põltsamaa Felix ja Trükikoda Trükis. Sel aastal antakse tänukiri ja ettevõtte töökeskkonna parendamisele suunatud meene üle 23. oktoobril toimuval töötervishoiupäeva tähistaval üritusel.

Kõik, kes leiavad, et nendegi ettevõttes on töökeskkonna- või töösuhetealaselt ette võetud tegevusi töötajate ohutuse, tervise ja heaolu paremaks tagamiseks, võiksid sellest teada anda Tööinspektsioonile e-posti aadressil olga.timmermann@ti.ee või võta ühendust oma tööinspektoriga. 2013. aasta parimate praktikate tunnustamise konkursil osalevad kõik näited, mis on esitatud alates eelmise aasta oktoobrist kuni käesoleva aasta 30. septembrini. 

Tööinspektsioon alustas töökeskkonna parimate praktikate kogumist 2009. aastal. Praktikate kogumist, levitamist ja tunnustamist toetab Euroopa Sotsiaalfond. Parimate praktikate andmebaasis olevate näidetega saad tutvuda Tööinspektsiooni kodulehel siin.
 
 

 

Tagasi
Septembris on veel võimalus esitada oma parima praktika näide tänavusele konkursile
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks