Avaleht / Uudised

Tööinspektsioon kutsub ettevõtete esindajaid teabepäevadele

30.08.201326. augustist on võimalik registreeruda Tallinnas toimuvale teabepäevale „Mida peab teadma töösuhetest ning töötervishoiu, tööohutuse korraldamisest, kui ettevõttes on uus töötaja“.

Teabepäevadel antakse infot millistele aspektidele on vaja tähelepanu pöörata töölepingu sõlmimisel, millised on selle puhul enamesinevad vead. Töötervishoiu ja tööohutuse küsimustes selgitatakse, mida silmas pidada alates uue töötaja valikust, aga ka sellest, kui töötaja on juba tööle võetud.

Tööinspektsioon korraldab 2013. aastal 6 uute töötajate teemalist teabepäeva (4 eesti keeles ja 2 vene keeles) erinevates piirkondades üle Eesti.

Lisaks toimuvad sügisperioodil Tallinnas, Toilas ja Narvas transpordiga tegelevate ettevõtetele suunatud teabepäevad. Teabepäevadel antakse infot riigisisestest ja Euroopa Liidu õigusaktidest, mis sätestavad sõidukijuhtide töö-, sõidu- ja puhkeaja nõudeid ja sellest tulenevalt transpordiettevõtte vastutust seadusest tulenevate nõuete täitmata jätmisel ja Tööinspektsiooni poolt teostatava järelevalve ja selle läbiviimise põhimõtetest ning kõige sagedamini esinevatest rikkumistest

Infot teabepäevade kohta saab ürituste alt.

Allikas: Tööinspektsioon

Tagasi
Tööinspektsioon kutsub ettevõtete esindajaid teabepäevadele
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks