Avaleht / Uudised

Rõivas: eakate vabatahtlik töö aitab püsida tervena

28.08.2013Traditsioonilisel sotsiaalministeeriumi ja eakate poliitika komisjoni koostöös toimuval pidulikul tänuvastuvõtul tunnustatakse kõige tublimaid eakaid vabatahtliku töö tegijaid. Vastuvõtule on kutsutud vabatahtlikud, kes on panustanud ühel või teisel viisil kogukonna arengusse.

Sotsiaalminister Taavi Rõivase sõnul aitab vabatahtlik tegevus kaasata vanemaealisi kogukonna ja ühiskonna tegevustesse. "Vabatahtlik töö võimaldab püsida aktiivsena ja seeläbi ka tervemana," lisas sotsiaalminister. "Samuti on eakatel väga palju elukogemusi, millest kogu ühiskonnal oleks palju õppida," lisas minister.

Varasematel aastatel on samuti tänatud aktiivseid eakaid, kes on panustanud ühel või teisel viisil kogukonna arengusse. Selle aasta vastuvõtu eesmärk on tunnustada ja esile tõsta tublisid vabatahtlikke ning pöörata enam tähelepanu vabatahtlikule tegevusele kui ühiskondlikult olulisele väärtusele.

Vastuvõtt toimub Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingus. Tänuüritusele on kutsutud 25 eakat üle Eesti.

Soovi korral on võimalik üritusest ka pilte saada.


Helena Nõmmik
Sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik
Telefon 626 9321; 5330 4974
helena.nommik@sm.ee

Tagasi
Rõivas: eakate vabatahtlik töö aitab püsida tervena
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks