Avaleht / Uudised

Tööminutid: konkurentsipiirangu kokkulepe

07.08.20135. augusti Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel konkurentsipiirangu kokkuleppest.

Konkurentsipiirangu kokkuleppe võib sõlmida, kui see on vajalik, et kaitsta tööandja erilist majanduslikku huvi, mille saladuses hoidmiseks on tööandjal õigustatud huvi.

Sellise kokkuleppega võtab töötaja kohustuse mitte töötada samal ajal tööandja konkurendi juures või mitte tegutseda tööandjaga samal majandus- või kutsetegevuse alal.

Kui kaua konkurentsipiirangu kokkulepe kestab, kas selle eest makstakse hüvitist ning kas töötajal on õigus sellest keelduda, saad teada kuulates Tööminutite saadet.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00–10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui ka töötajale. Räägitakse töö- ja puhkeajast, töölepingu seadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio

Tagasi
Tööminutid: konkurentsipiirangu kokkulepe
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks