Avaleht / Uudised

Veel kuu aega saab esitada oma näiteid tänavusele parima praktika konkursile

03.09.2012Selle aasta oktoobris valib Tööinspektsioon kolmandat korda Eesti ettevõtete esitatud heade töökeskkonna, ja miks ka mitte töösuhete, praktika näidete seast neid, kes väärivad erilist tähelepanu ja teistele eeskujuks seadmist. Kui soovid ka oma ettevõtte hea näitega konkursil osaleda, esita oma parim praktika enne septembri lõppu.

Tööinspektsiooni parimate praktikate andmebaas on loodud eesmärgiga pakkuda ettevõtetele inspiratsiooni oma töökeskkonna edendamiseks. Hetkel on võimalik tutvuda Tööinspektsiooni kodulehel enam kui 150 Eesti ettevõtte ja asutuse esitatud näitega. 

Parimate praktikate abiga püüame näidata, kui palju on tegelikult võimalik heade ideede ja julge pealehakkamisega töökeskkonnas ära teha ning kui paljud tööandjad panustavad töötajate heaolusse ja ohutusse enam, kui seadused selleks kohustavad. 

Et töökeskkonnaalases tegevuses positiivselt silma paistvaid ettevõtteid esile tõsta, tunnustab Tööinspektsioon iga-aastaselt oma andmebaasi laekunud näidetest huvitavamaid, innovatiivsemaid ja järgimist väärivamaid. Eelmise aasta hilissügisel said tunnustuse Eesti Post, Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskus ning Nõlvak & Ko. 

Sel aastal antakse tänukiri ja ettevõtte töökeskkonna parendamisele suunatud meene üle 26. oktoobril toimuval töötervishoiupäeva tähistaval üritusel. 

Kõik, kes leiavad, et nendegi ettevõttes on töökeskkonna- või töösuhetealaselt ette võetud tegevusi töötajate ohutuse, tervise ja heaolu paremaks tagamiseks, võiksid sellest teada anda Tööinspektsioonile e-posti aadressil berit.nuka@ti.ee või võta ühendust oma tööinspektoriga. 2012. aasta parimate praktikate tunnustamise konkursil osalevad kõik näited, mis on esitatud alates eelmise aasta oktoobrist kuni käesoleva aasta 30. septembrini. 

Tööinspektsioon alustas töökeskkonna parimate praktikate kogumist 2009. aastal. Praktikate kogumist, levitamist ja tunnustamist toetab Euroopa Sotsiaalfond. 

Parimate praktikate andmebaasis olevate näidetega saad tutvuda meie kodulehel.

Lisainfo:
Berit Nuka
Teabepeaspetsialist
6269 415
berit.nuka@ti.ee

Allikas: Tööinspektsioon 

Tagasi
Veel kuu aega saab esitada oma näiteid tänavusele parima praktika konkursile
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks