Avaleht / Uudised

Tööminutid: tööõnnetused

16.07.2013


15. juuli Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel teemal tööõnnetused.

2013. a esimese kuue kuu jooksul on Tööinspektsiooni andmetel tööõnnetuse tõttu vigastada saanud juba 1963 töötajat ning surmaga on lõppenud 10 tööõnnetust. Tööõnnetuseks loetakse sellist tervisekahjustust, mis juhtub töötajaga ajal, kui ta täidab tööandja antud tööülesandeid, teeb tööandja loal mingit muud tööd või juhtub temaga õnnetus tööaja hulka arvataval vaheajal.
Kuidas peab tööõnnetuse korral käituma, milliseid dokumente tuleb täita, millised on tähtajad ning mida teha, kui tööõnnetus juhtub välisriigis viibides, saab kuulata siit.

Lisaks saab lugeda samal teemal Tööelu portaalist Tööõnnetuse teemalehelt.  

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 

Tagasi
Tööminutid: tööõnnetused
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks