Avaleht / Uudised

Tööminutid: Praktikant tööl

17.06.201317. juunii Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu teemal praktikant tööl.

Suve saabudes tunnevad nii mitmedki tööandjad huvi, et kuidas maksta tasu praktikandile, kes on olnud töökas ja näidanud ennast heast küljest. Milline leping tavaliselt sõlmitakse praktikabaasi ehk ettevõtte ning praktikandi vahel ning millised seadused seda reguleerivad. Juttu tuleb ka sellest, millised on praktikabaasi, praktikandi kui ka praktikale saatva kooli õigused ja kohustused. Saadet saab kuulata siit.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 

Tagasi
Tööminutid: Praktikant tööl
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks