Avaleht / Uudised

Tööminutid: Alkoholijoobes töötaja

13.06.201310. juuni Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu teemal alkoholijoobes töötaja.

Kätte on jõudnud eestlaste "teised jõulud" ehk jaanipäev ning lisaks grillimisele ja lõkke tegemisele, kaasneb sellega ka alkoholi pruukimine. Mida aga teha, kui alkoholiprobleem jõuab ka töökohale?  Kas ja kuidas käituda alkoholijoobes töötajaga? Kuidas reguleerivad sellist olukorda töökohal meie seadused ning mida soovitab Tööinspektsioon sellises olukorras teha,  saab täpsemalt kuulata juba siit.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 

Tagasi
Tööminutid: Alkoholijoobes töötaja
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks