Avaleht / Uudised

Tööminutid: Töökorralduse reeglid


27. mai Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu teemal riigipühad.

Iga tööandja, kelle alluvuses on töötajaid, tahab, et tema ettevõttes asjad toimiksid ja et töötajad teaksid, mida ja kuidas on tööandja töökorralduse reguleerimiseks kirja pannud. Töökorralduse reeglid on tööandja poolt koostatud dokument, mida tuleb töötajatele tutvustada ning millega antakse teada, milliseid seadusi kohaldatakse, saab täpsemalt saab kuulata juba siit.

Samal teemal saab lugeda Tööelu portaali teemalehelt Reeglid töökorraldusele. Lisaks saab teemalehelt Küsimused ja vastused lugeda, mida on inimesed küsinud seoses eelpool nimetatud teemaga ning mida on Tööinspektsioon vastanud. 

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 

Tagasi
Tööminutid: Töökorralduse reeglid
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks