Avaleht / Uudised

Tööminutid: Riigipühad

21.05.201320. mai Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu teemal riigipühad.

Kes oma töö iseloomu tõttu peavad tööd tegema sellel ajal, kui ülejäänud inimesed riigipühal vaba aega veedavad, siis sellel puhul on seadusega paika pandud reeglid, kuidas seda kompenseeritakse. Millised on tasustamise nõuded ja  kuidas arvestada normtunde, saab täpsemalt saab kuulata juba siit.

Teemal tööaja lühendamine enne rahvuspüha ja riigipühi saab lugeda Tööelu portaali teemalehelt. Lisaks saab teemalehelt Küsimused ja vastused lugeda, mida on inimesed küsinud seoses eelpool nimetatud teemaga ning mida on Tööinspektsioon vastanud. 

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 

Tagasi
Tööminutid: Riigipühad
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks